Állás

Műszaki előkészítő

A Merkbau cégcsoport

1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipari generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!

Legyél TE is a mi világunk!

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Téged keresünk, ha...

  • Árajánlatok készítése pályázathoz
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, értékelésében a beszerzőkkel együttműködve
  • Költségvetés készítése
  • Ajánlat összeállítása, beadás
  • Vállalkozói szerződéstervezet készítése
  • Ajánlatkérések esetleges beszállítóktól, ehhez szükséges dokumentáció biztosítása
  • Beérkezett ajánlatok értékelése, összehasonlítása
  • Folyamatos kapcsolat, együttműködés a projektvezetővel/építésvezetővel, az építkezés folyamatos figyelemmel kísérése,
  • Befejezett építkezésekkel kapcsolatban munka lezárásában történő aktív részvétel, illetve irattározási feladatok elvégzése
  • Utókalkulációban való részvétel

Elvárásaink feléd:

  • Szakirányú végzettséggel (magasépítő technikus, építő- vagy építészmérnök) rendelkezel
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre képes személyiségnek tartod magad
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel

Előnyt jelent, ha

  • Tárgyalóképes, aktív német/angol nyelvtudásod, építőipari szaknyelvi ismereted van
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

A mi világunkban alap:

  • hogy szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • hogy kihívások várnak
  • a modern munkakörnyezet
  • és a munkán kívüli programok, amik összehoznak minket

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest és esetenként projekthelyszínek

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat az „Önéletrajz elküldése” gombra kattintva.

Önéletrajz csatolása

vagy
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ
Elfogadom