Állás

Projektvezető (épületvillamossági terület)
MERKBAU Cégcsoport

A CSMT Kft. 2000-ben alakult, 2006-tól a Merkbau cégcsoport tagja. Villamosipari fővállalkozóként szolgáltatásunk kiterjed tervezésre, erősáramú villanyszerelésre, gyengeáramú rendszerek telepítésére, villamos elosztó, és berendezésgyártásra, illetve épületek automatizálására egyaránt.

Legyél TE is a mi világunk!

PROJEKTVEZETŐ
(ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI TERÜLET)

Téged keresünk, ha...

  • van tapasztalatod kivitelezési munkák műszaki és üzleti irányításában, felügyeletében
  • tudsz ütemtervet készíteni
  • van tapasztalatod projektek eredménykövetésében
  • jó vagy a kapcsolatok kiépítésében és ápolásában
  • szereted a komplex feladatokat
  • kihívással tölt el, ha egyszerre több projektet felügyelsz
  • nem okoz gondot az ártárgyalások levezetése

Elvárásaink feléd:

  • szakirányú villamosmérnök végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat (minimum 3-5 év)
  • az MS Office alkalmazásokat magas szintű ismerete
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, ha

  • tárgyalóképes szinten kommunikálsz angol vagy német nyelven
  • ha ismered az építőipar szaknyelvet
  • aktív kamarai FMV (MV-ÉV, ME-V) regisztráció

A mi világunkban alap:

  • a strukturált rendszerben történő munkavégzés
  • a szakmailag felkészült, lendületes, fiatalos csapat
  • a folyamatos szakmai kihívások
  • a képzéseket biztosítása, amik naprakészen tartják tudásod
  • és a munkán kívüli programokat, amik összehoznak minket
  • modern irodai környezet és eszközök, amikre a munkavégzés során szükséged lesz

További információk:

Munkavégzés helye: Nagytarcsa és egyéb projekthelyszínek

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzodat az „Önéletrajz elküldése” gombra kattintva.

Önéletrajz csatolása

vagy
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ
Elfogadom