Aktuális állásajánlatok

A következő munkakörökben várjuk szakemberek jelentkezését. A jelentkezési lapot online és postán is elküldheti, mert az oldalon le tudja tölteni a teljes dokumentumot.

Építésvezető - Németország

2017.9.08.
ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:
- Kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
- A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten, előkészítői munkákban való részvétel
- Havi felmérések elkészítése
- Építési napló jogszabályokban foglaltaknak megfelelő vezetése

ELVÁRÁSAINK:
- Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma)/magasépítő technikus végzettség 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
- Legalább három éves építésvezetői gyakorlat szerkezetépítésben
- Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás, építőipari szaknyelv ismerete
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
- Projekthelyszínen történő munkavégzés
- "B" kategóriás jogosítvány
- Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Németországi munkatapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
- A cég növekedéséből eredő folyamatos szakmai kihívás
- Karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, fiatal csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Németország
MUNKAVISZONY: Határozatlan
MUNKAIDŐ: Teljes
BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2017.10.01
Kötelező
Kötelező
Kötelező
Érvénytelen e-mail cím
Kötelező
Érvénytelen telefonszám
Kötelező