Aktuális állásajánlatok

A következő munkakörökben várjuk szakemberek jelentkezését. A jelentkezési lapot online és postán is elküldheti, mert az oldalon le tudja tölteni a teljes dokumentumot.

Műszaki előkészítő

2017.9.08.
ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:
- Árajánlatok készítése pályázathoz, összeállítása, beadás
- Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, értékelésében a beszerzőkkel együttműködve
- Vállalkozói szerződéstervezet készítése
- Ajánlatkérés beszállítóktól, ehhez szükséges dokumentáció biztosítása
- Folyamatos kapcsolat, együttműködés a projektvezetővel és az építésvezetővel
- Garanciális meghibásodások esetén ügyintézés
- Folyamatban lévő építkezéssel kapcsolatos pénzügyi ütemezés nyomon követése, betartatása
- Befejezett építkezésekkel kapcsolatban munka lezárásában történő aktív részvétel
- Irattározási feladatok elvégzése
- Utókalkulációban való részvétel
ELVÁRÁSAINK:
- Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
- Min. 2 éves szakmai tapasztalat
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre képes személyiség
- Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Tárgyalóképes, aktív német/angol nyelvtudás, építőipari szaknyelv ismerete
- „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
- A cég növekedéséből eredő folyamatos szakmai kihívás
- Karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, fiatal csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr
MUNKAVISZONY: Határozatlan
MUNKAIDŐ: Teljes
BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2017.10.08.
Kötelező
Kötelező
Kötelező
Érvénytelen e-mail cím
Kötelező
Érvénytelen telefonszám
Kötelező