Aktuális állásajánlatok

A következő munkakörökben várjuk szakemberek jelentkezését. A jelentkezési lapot online és postán is elküldheti, mert az oldalon le tudja tölteni a teljes dokumentumot.

HR Generalista

2017.9.08.
ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:
1. A vezetők és a HR vezető segítése a teljes munkafelvételi folyamatban
- hirdetések feladása
- jelöltek első körös előszűrése önéletrajzok alapján, továbbítása a HR vezető részére
- jelentkezői adatbázis felépítése és kezelése
- jelöltekkel való kommunikáció és értesítések kezelése
2. Képzések szervezése és adminisztrálása
- képzésekre a jelentkezések összegyűjtése
- képzések szervezése, dokumentálása
- kapcsolattartás a képzést szervező cégekkel
3. Csoport szintű HR feladatok megvalósításának támogatása, koordinálása, mint például:
- dolgozói véleményfelmérések adminisztrációja, és követő akciók megvalósulásának segítése
- teljesítményértékelési rendszer támogatása
4. Pályázatok adminisztrációjában és szervezési feladataiban való aktív részvétel
5. Szervezeti ábra folyamatos karbantartása
6. Mentori program kialakítása
- a program kidolgozásának segítése
- a háttéranyagok karbantartása
6. Szakmai tanulók, diákok toborzásában, adminisztrálásában való közreműködés

ELVÁRÁSAINK:
- Felsőfokú HR szakirányú végzettség
- Min. 2 éves szakmai tapasztalat
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- "B" kategóriás jogosítvány
- Középfokú angol vagy német nyelvtudás
- Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
- Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre képes személyiség
- Kiváló szervezési és problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:
- Építőipari környezetben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
- A cég növekedéséből eredő folyamatos szakmai kihívás
- Karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus, fiatal csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kiskunhalas
MUNKAVISZONY: Határozatlan
MUNKAIDŐ: Teljes
BEKÜLDÉSI HATÁRIDŐ: 2017. 10. 01.

Kötelező
Kötelező
Kötelező
Érvénytelen e-mail cím
Kötelező
Érvénytelen telefonszám
Kötelező