Aktuális állásajánlatok

A következő munkakörökben várjuk szakemberek jelentkezését. A jelentkezési lapot online és postán is elküldheti, mert az oldalon le tudja tölteni a teljes dokumentumot.

ACÉLSZERKEZET ÜZLETÁG VEZETŐ

2018.5.15.
ÚJ MUNKATÁRSUNKRA AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK:
- Próbaidő alatt az épülő acélszerkezet üzem üzleti tervének elkészítése és az igények (személyügyi, folyamatok, gépek) definiálása
- Acél beszerzés: Új gyártók, partnerek felkeresése, szerződéskötés
- Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, tájékoztatásuk a meglévő akciókról
- Kapcsolattartás a kivitelezési üzletággal, az acélszerkezet igények kielégítése a projekteken
- A termelés folyamatos költség-eredmény követése
- Megrendelések felvétele
- Kint lévőségek kezelése
- Operatív feladatok működtetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Felsőfokú végzettség
- Kiemelkedő kommunikációs készség, erős kereskedelmi szemlélet, vevőközpontúság
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
- „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
- Tapasztalat acélszerkezetek gyártása-szerelése terén

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Angol/Német és/vagy egyéb középszintű nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál
- Önálló munkavégzés,
- Dinamikus, fiatal csapat
- Folyamatos szakmai kihívás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kiskunhalas (az épülő üzem helyszíne), illetve változó
MUNKAVISZONY IDŐTARTAMA: Határozatlan
MUNKAIDŐ: Teljes
MUNKÁBA LÉPÉS NAPJA: azonnal

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és nettó fizetési igényét a hr@merkbau.hu e-mail címre küldheti meg. A cégcsoportról és vállalatról további információk a www.merkbau.hu oldalon olvashatók.
Kötelező
Kötelező
Kötelező
Érvénytelen e-mail cím
Kötelező
Érvénytelen telefonszám
Kötelező