Aktuális állásajánlatok

A következő munkakörökben várjuk szakemberek jelentkezését. A jelentkezési lapot online és postán is elküldheti, mert az oldalon le tudja tölteni a teljes dokumentumot.

GÉPKEZELŐ

2018.4.12.
FELADATOK:
- Földmunka kialakítása: árokásás, lavírsík kialakítása, tereprendezés
- Gépjárművekre történő fel- és lerakodás raklapemelő villával
- Anyagmozgatási feladatok ellátása: raklapos anyagok munkaterületen történő mozgatása
- A gépkezelői szabályok maradéktalan betartása

ELVÁRÁSOK:
- Gépjármű vezetői engedély (B kat.)
- Gépkezelői tapasztalat
- OKJ gépkezelői jogosítványok:
HIDROMEK 102S kotró-rakodó gép
Manitou MRT 1542 univerzális munkagép
Manitou MRT 1850 univerzális munkagép
Manitou MRT 1840 univerzális munkagép
Manitou MRT 2150 univerzális munkagép
JCB 3CX kotró-rakodó gép
Gehl V270 kompakt rakodógép

ELŐNY:
- Építőiparban, építőanyag-kereskedésben szerzett tapasztalat
- Toronydaru kezelői jogosítvány, gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:
- Stabil lábakon álló, szakmailag elismert és folyamatosan fejlődő cég
- Versenyképes fizetés
- Közvetlen hangulatú cégkultúra

EGYÉB INFORMÁCIÓK:
- Munkavégzés helye: Változó belföldi munkavégzési hely
- Munkaviszony időtartama: határozatlan
- Munkaidő: teljes
- Beküldési határidő: 2018.05.11.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, a pozíció megjelölésével fényképes önéletrajzát, valamint nettó fizetési igényét a hr@merkbau.hu e-mail címre kérjük megküldeni. A vállalatról további információk a www.merkbau.hu oldalon olvashatók.
Kötelező
Kötelező
Kötelező
Érvénytelen e-mail cím
Kötelező
Érvénytelen telefonszám
Kötelező